Titles you rated
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Magi: Adventure of SinbadRated ★ 3.5
Isekai Quartet Season 2Rated ★ 4.5
Isekai QuartetRated ★ 4.5
Mengfei Comes AcrossRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 4.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
- 今日からマ王! 第一章Rated ★ 4.5
D.Gray-manRated ★ 4.5
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 2.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Mew Mew PowerRated ★ 5.0
Log HorizonRated ★ 4.5
Servant X ServiceRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
KatanagatariRated ★ 4.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
Angels of DeathRated ★ 2.5