Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5