Movies
Ratings
452
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
HereticRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 1.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Red RoomsRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.0