Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 1.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Why Her?Rated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5