Titles you rated
FrankensteinRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
BossRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
AlphaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
MayhemRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 4.5