Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5