Titles you rated
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
21Rated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0