Series
Ratings
125
UnnaturalRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 3.5
- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 4.5
ReverseRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Miyamoto MusashiRated ★ 3.5- A LifeRated ★ 4.5
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 4.0- Wise and FoolishRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Beautiful LifeRated ★ 4.0- Doku Tomato Satsujin JikenRated ★ 5.0
- 안녕 우리들의 유치원Rated ★ 4.0