Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 2.5