Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
8½Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Die BadRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5