Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0