Movies
Ratings
186
The HangoverRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0