Titles you rated
True LiesRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 0.5
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 2.5
Collective InventionRated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 1.0
OfficeRated ★ 1.0
Three Summer NightRated ★ 0.5
Despicable Me 2Rated ★ 1.5
Despicable MeRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5