Movies
Ratings
25
SecretRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0