Titles you rated
Little ForestRated ★ 5.0
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
GreenlandRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Waiting For RainRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.5
Never Ending StoryRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The Night of the WitnessRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.5