Titles you rated
RudyRated ★ 5.0
BeginnersRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Running on EmptyRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
100 ThingsRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.0
The MistRated ★ 1.5
Yi YiRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0