Series
Ratings
16
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5