Movies
Ratings
213
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 2.0- Cuban boyfriendRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Ip Man 2Rated ★ 2.0
ContactRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 2.0