Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5