Movies
Ratings
909
Black PantherRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 3.5
ItRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 3.0
The ChaseRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0