Titles you rated
AsuraRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.5
For No Good ReasonRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
HulkRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
ControllerRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0