Movies
Ratings
326
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0