Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.5- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.5