Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5