Series
Ratings
30- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Padam PadamRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5