Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
MovingRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.0- Ben 10Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
UzumakiRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0