Movies
Ratings
253
Minority ReportRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5