Titles you rated
The Skin I Live InRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Son's RoomRated ★ 5.0
Àma GloriaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
MigrationRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
PigRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0