Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
White House DownRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5