Series
Ratings
72
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 4.0
BORDERRated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0