Titles you rated
DearestRated ★ 5.0- Neighborhood WatchRated ★ 3.0
The Great CatsbyRated ★ 3.0
The FirstbornRated ★ 3.5
TV Novel: EunhuiRated ★ 3.0
TV Novel Dear My SisterRated ★ 4.0
Love in Her BagRated ★ 2.5
Pure Pumpkin FlowerRated ★ 3.0- Swine EscapeRated ★ 4.0
Gold LandRated ★ 2.0
The Great MerchantRated ★ 3.0
TV Novel: SamsaengiRated ★ 4.0
My Lovely FoolRated ★ 3.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0- Bomi's RoomRated ★ 3.0
The Women's RoomRated ★ 2.0
Only LoveRated ★ 2.0- Happy! Rose DayRated ★ 4.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.0
Life Special Investigation TeamRated ★ 3.0