Titles you rated
MistyRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
White NightsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
I Have a LoverRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0