Series
Ratings
115 You and Everything ElseRated ★ 4.0 You and Everything ElseRated ★ 4.0
 The Bear Season 3Rated ★ 4.0 The Bear Season 3Rated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 The Bear Season 2Rated ★ 4.5 The Bear Season 2Rated ★ 4.5
 The Bear Season 1Rated ★ 4.5 The Bear Season 1Rated ★ 4.5
 3 Body ProblemRated ★ 3.5 3 Body ProblemRated ★ 3.5
 A Killer ParadoxRated ★ 3.5 A Killer ParadoxRated ★ 3.5
 Incomplete LifeRated ★ 4.5 Incomplete LifeRated ★ 4.5
 Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5 Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
 MotherRated ★ 4.5 MotherRated ★ 4.5
 Sex Education Season 4Rated ★ 3.5 Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
 MovingRated ★ 3.5 MovingRated ★ 3.5
 D.P. Season 2Rated ★ 3.5 D.P. Season 2Rated ★ 3.5
 Killing EveRated ★ 4.5 Killing EveRated ★ 4.5
 My Brilliant FriendRated ★ 5.0 My Brilliant FriendRated ★ 5.0
 My Brilliant FriendRated ★ 5.0 My Brilliant FriendRated ★ 5.0
 My Brilliant FriendRated ★ 5.0 My Brilliant FriendRated ★ 5.0
 Beef Season 1Rated ★ 5.0 Beef Season 1Rated ★ 5.0