Titles you rated
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0