Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Age of WarriorsRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5