Titles you rated
HulkRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0