Movies
Ratings
459
The BurialRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The ApprenticeRated ★ 3.0
A History of ViolenceRated ★ 3.0
The Company MenRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 0.5
The Drug KingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 0.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
A ManRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 1.0
Coming HomeRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.0