Series
Ratings
150
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 2.5
WaywardRated ★ 4.0
UntamedRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 1.0
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 2.5