Movies
Ratings
45
Mirror MirrorRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 5.0
SleepRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0