Titles you rated
Run OnRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
The MistRated ★ 1.5
NarcosRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 4.0- F is for FamilyRated ★ 4.0
- F Is for FamilyRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 1.5