Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Hudson HawkRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
BackdraftRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Born into BrothelsRated ★ 3.0