Titles you rated
In Your DreamsRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Harold and the Purple CrayonRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The School for Good and EvilRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.0
A Boy Called ChristmasRated ★ 2.5