Series
Ratings
215- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
The Dragon PrinceRated ★ 4.0
The Dragon Prince Season 7Rated ★ 2.5
Win or LoseRated ★ 4.0
Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.5- Iron FamilyRated ★ 1.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
The Santa Clauses Season 1Rated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Beauty and the DevotedRated ★ 0.5- Miss Night and DayRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
3Below: Tales of ArcadiaRated ★ 3.5
3Below: Tales of ArcadiaRated ★ 3.5
Wizards: Tales of ArcadiaRated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.5
Hilda Season 3Rated ★ 4.0