Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 5.0
- 괴물의 시간Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 1.5
Sex/LifeRated ★ 2.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Haunted PalaceRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
RatchedRated ★ 4.0- She Season 2Rated ★ 3.0
She Season 1Rated ★ 3.0