Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 5.0
MacheteRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 5.0
SekigaharaRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5