Titles you rated
Chicken RunRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Licence to KillRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 4.0