Movies
Ratings
1436
ParasiteRated ★ 5.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.0
DenialRated ★ 4.5
Gantz:ORated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0