Series
Ratings
53
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.0
Just DanceRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5
BridgertonRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0