Movies
Ratings
60
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0