Movies
Ratings
262
I Can SpeakRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 5.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Samurai CatRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5